Vozík za čtyřkolku IB Offroad 500

**Sklápěcí dvoukolový vozík IB Offroad 500**

Pokud hledáte spolehlivého pomocníka pro domácí práce nebo přepravu materiálu, vozík IB Offroad 500 je tu pro vás. Tento jednoduchý, ale robustní vozík je vybaven sklopnou korbu s nosností až 500 kg, což z něj činí ideálního společníka pro přepravu listí, zeminy, palivového dřeva a dalšího materiálu.

**Hlavní vlastnosti:**

- **Pevná konstrukce:** Vozík je vyroben z oceli s práškovým lakem, což zajišťuje pevnost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám a mechanickému opotřebení.

- **Sklopná korba:** Korba vozíku je manuálně sklopná, což usnadňuje nakládání a vykládání nákladu. Je možné odstranit přední i zadní víko pro snadnější manipulaci s nákladem.

- **Off-road pneumatiky:** Vozík je vybaven off-road pneumatikami, které zajišťují spolehlivý a pohodlný pohyb i na nerovném terénu.

- **Možnost rozšíření:** Vozík lze dále vybavit různými doplňky, jako jsou nástavce pro zvýšení korby, PVC kryt pro ochranu nákladu, pístnice pro pohodlnější sklápění korby nebo podpěrné kolečko.

**Technické specifikace:**

- **Rozměry korby:** 1500 x 1100 x 550 mm
- **Off-road pneumatiky:** 22x11-8
- **Otočná tažná spojka:** 360 stupňů, připojení na kouli ISO 50
- **Nosnost:** 500 kg
- **Váha:** 148 kg
- **Vyrobeno v Estonsku**

Prosím, zohledněte, že tento produkt nelze zaslat běžnou přepravou kvůli svým rozměrům, a bude nutné využít externího dopravce. Dopravní náklady budou záviset na rozměrech, váze a vzdálenosti doručení. Děkujeme za pochopení.

Skladem
Kód: 423
21 841 Kč
Kategorie: Les a zahrada
Zpět do obchodu