Sněhová radlice Iron Baltic - 150 CM

Robustní radlice od profesionálů z estonské společnosti Iron Baltic.

Tato radlice o šířce 150 cm je navržena speciálně pro čtyřkolky a UTV vozidla v severských oblastech, kde si získala velkou popularitu díky své odolnosti. Je možné ji použít s rámem pro přední nebo spodní uchycení. Navíc jsou k dispozici adaptéry pro většinu čtyřkolek a UTV vozidel.

Radlice je zakřivená, což zabraňuje nahromadění sněhu a umožňuje plynulý pohyb. Je vybavena ocelovým břitem, který snadno odstraňuje sníh. K dispozici je také možnost dokoupit gumový břit.

**Dodávka:** - Adaptéry pro spodní i přední uchycení radlice jsou nutno dokoupit zvlášť. Doporučíme vám adaptér podle vašeho typu čtyřkolky. Cena adaptéru se pohybuje od 2490,-  - 4390,-Kč - Rám pro přední i zadní uchycení nutno dokoupit zvlášť. Doporučíme vám adaptér podle vašeho typu čtyřkolky. Cena adaptéru se pohybuje od 6490-  - 8990,-Kč

Díky možnosti naklápění radlice do boků nebo vpřed ve spojení s odpruženým rámem je eliminována vibrace při kontaktu s povrchem. Sklápění radlice je možné provádět pomocí navijáku na čtyřkolce.

 

Rozměry radlice: 150 x 18 x 45 cm | Hmotnost: 26,3 kg

Vyrobeno v Estonsku.

Skladem
Kód: 441
8 990 Kč
Kategorie: Zima
Zpět do obchodu