Přední křovinořez RAMMY 120 s motorem Briggs & Stratton 13,5 HP

**Finský křovinořez RAMMY pro čtyřkolky a UTV**

Finský křovinořez RAMMY je vybaven americkým motorem Briggs & Stratton s výkonem 13,5 HP, což zajišťuje spolehlivý výkon při sekání trávy, keřů a dřevin. Bezpečnostní válec zabrání kontaktu čepelí s půdou, což zvyšuje bezpečnost při práci.

**Hlavní vlastnosti:**

- **Motor:** Čtyřtaktní motor Briggs & Stratton Series 3 Intek s objemem 344 cm3 a výkonem 13,5 hp zajišťuje spolehlivý výkon a nízkou spotřebu paliva.

- **Sečení:** Tři rotory s dvěma čepelemi každý dokážou posekat dřeviny až do průměru 10 cm.

- **Nastavitelná výška sečení:** Výška sečení je nastavitelná v rozmezí 20-70 mm pomocí válce, a vyšší výšku lze upravit navijákem až na cca 70-300 mm.

- **Rám pro připevnění:** Křovinořez je dodáván s vlastním rámem pro připevnění ke čtyřkolce. Rám je kompatibilní s adaptéry pro spodní uchycení od firmy IRON BALTIC.

- **Bezpečnostní prvky:** Součástí je bezpečnostní válec a přední pružná krycí lišta, které zvyšují bezpečnost při práci.

- **Ovládání:** Zvedání křovinořezu je prováděno pomocí navijáku čtyřkolky, zatímco vypínání je řízeno kabelovým ovladačem. Start je ruční.

- **Technické specifikace:**
- Šířka: 120 cm / délka: 70 cm
- Šířka sečení: 115 cm
- Váha křovinořezu: 90 kg / váha rámu křovinořezu: 25 kg
- Objem nádrže: 2,7 litru

**Dodávka:**
- Rám křovinořezu pro spodní uchycení je součástí dodávky.
- Adaptéry pro připevnění ke čtyřkolce jsou k dispozici jako příslušenství.

Křovinořez RAMMY je vynikajícím pomocníkem pro práci v lese či na pozemku a je vyroben ve Finsku s důrazem na kvalitu a výkon.

Skladem
Kód: 435
109 990 Kč
Kategorie: Les a zahrada
Zpět do obchodu