Modulární radlice a lžíce pro čtyřkolky a UTV (bez rámu)

Revoluční modulární sada radlice a lžíce v jednom, přichází od estonské společnosti Iron Baltic.

Pro uživatele čtyřkolek, kteří své vozidlo využívají k práci, je tato inovace zásadní. Pokud navíc disponujete omezeným prostorem v garáži, můžete se těšit dvojnásobně.

Prostor v garáži je často vzácným zbožím. To platí obzvláště pro pracovní příslušenství čtyřkolek, které bývají rozměrné. Díky této modulární sadě ušetříte nejen prostor, ale i čas, který byste jinak strávili manipulací s různými příslušenstvími od různých výrobců. Tato sada je koncipována do nejmenších detailů a je tak dokonalá, že si Estoničané nechali radlici s lžící patentovat.

Sada obsahuje modulární radlici s lžící v jednom, spolu s pákou, kterou pohodlně ovládáte lžíci ze sedla čtyřkolky. Páka je nastavitelná, aby odpovídala vaší čtyřkolce. Vše je vyrobeno z kvalitní oceli s povrchovou úpravou práškovým lakem. Pro zvedání systému slouží naviják, který je standardní součástí většiny pracovních čtyřkolek.

**Dodávka:** - Adaptéry pro spodní i přední uchycení radlice jsou nutno dokoupit zvlášť. Doporučíme vám adaptér podle vašeho typu čtyřkolky. Cena adaptéru se pohybuje od 2490,-  - 4390,-Kč - Rám pro přední i zadní uchycení nutno dokoupit zvlášť. Doporučíme vám adaptér podle vašeho typu čtyřkolky. Cena adaptéru se pohybuje od 6490-  - 8990,-Kč

 

Jakmile přijde zima, můžete lžíci během několika vteřin přeměnit na radlici o šířce 128 cm. Stačí vyjmout čtyři bezpečnostní čepy. Jednoduché, že? Radlici lze dále rozšířit o dokoupitelné bočnice, čímž získáte šířku 160 cm a odhrnování sněhu bude ještě rychlejší.

Lžící i radlicí lze na rámu nastavit pět různých poloh. Stačí pohnout velkou pákou v přední části rámu, zvolit požadovaný náklon a zajistit páku. Samozřejmostí je také možnost nastavení výšky radlice pomocí dvou stavitelných podložek. Celý systém je odpružený, což chrání řidítka a celý stroj před nárazy a případným poškozením při kontaktu se sněhem nebo překážkami.

Skladem
Kód: 444
20 990 Kč
Kategorie: Zima
Zpět do obchodu